СЛОВ’ЯНСЬКЕ ВОЛОССЯ – УОСОБЛЕННЯ КРАСИ ТА РОЗКОШІ

Сучасні технології дозволяють зіставити нарощені пасма за кольором і текстурою з волоссям клієнта, причому «додаткові» локони після миття та сушіння виглядають так само добре, як і власні. Враховуючи преміум-якість та низку переваг, ціна слов’янського волосся досить висока, проте витрачені кошти повністю окупаються досягнутим ефектом.

Слов’янське волосся для нарощування ідеально гармонує з натуральним, підкреслює його прекрасний зовнішній вигляд. Фахівці з нарощування пропонують купити слов’янське волосся тим, хто хоче мати  здорові локони і не відчувати надалі труднощів з доглядом за ними. Якісне слов’янське волосся уособлює красу і є синонімом розкоші.

 

СЛОВ’ЯНСЬКЕ ВОЛОССЯ – ІДЕАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ.

На відміну від европейського, азіатського волосся,  слов’янське м’якше, легше, еластичніше, швидко сушиться- вкладається, при цьому не пересушує і не травмує ваше волосся! Блиск волосся не втрачається навіть після 3 Ї корекції!!! Тоді як волосся інших країнипоходження через 1-2 місяці носіння втрачають його і пружність🎀

Незалежно від того, скільки коштує слов’янське волосся, його вибирають для корекції природного волосяного покриву через ряд переваг, які повністю окупають вкладені кошти.

Нарощення волосся є ідеальним і не помітним лише тоді, коли нарощуєш якісне натуральне волосся🎀 ідентичне твоїй структурі💗

Купити слов’янське волосся Ви можете в нас. Зв’яжіться з нами та ми Вас проконсультуємо!

Контакти

Зв'яжіться з нами

Email

Email : pammadka24@gmail.com

Телефон

Номер: +38 (097) 161-88-32

Адреса

Київ, Шевченківський р-н , вулиця Євгена Чикаленка, 29/7

Сайт створений студією STUDIAWEB